Vilnius Canoe Рolo Championship 2016

18-19 березня 2016 року в м. Вільнюс (Литва) відбувся Відкритий чемпіонат країни з кануполо ( Vilnius Canoe Рolo Championship 2015 ).

ФОТО

19.03.16 завершився Міжнародний турнір з кануполо в Литві, Вільнюс. Наші дві команди КВС: перша -чоловіча та друга – “мікс” під командуванням Andrii Ferentsii провели ряд ігор. Перша наша команда, без зайвого пафосу, продемонструвала хороший прогрес в порівнянні з попереднім роком. На її рахунку 3 перемоги та два бойових програша. Друга наша команда “мікс” отримала своє перше бойове хрещення і перший досвід, переваривши який можна буде виходити на нові рівні гри в кануполо.
Загалом, при розмові з тренерським штабом, неприховується радість і задоволення результатами гри….хоча й зазначається, що працювати є ще над чим. Алексей Ломака, головний тренер:”Робота в 2015, виїзди, тренування в міжсезонні пройшли не даремно, ми бачемо відчутний результат нашої роботи, хоча зберігаються певні проблеми такі як гра під пресенгом, також швидкість бажає кращого і це завдання на ближчих 2-3 місяці”.
Вова Шаповал, воротар КВС отримав нагороду за кращого воротаря турніру, вдруге за два роки.
Отже, можемо привітати наших хлопців, а від недавна і дівчат, з успіхами і побажати їм терпіння і мотивації бо роботи багато, сезон 2016 тільки розпочинається!
Р.S. Per aspera ad astra

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>