Знаряддя для гри в кануполо

 

Даним видом спорту можуть займатись як хлопці, так і дівчата. Головною умовою для початку тренувань має бути цілеспрямованість, бажання досягати результатів та вміння отримувати задоволення від того, чим займаєшся.

Заняття кануполо вимагають від спортсмена навичок веслування, витривалість, а також повний боєкомплект спорядження для комфортних тренувань. Зупинимось більш детально саме на спортивному інвентарі.

2011web_000

Каяк для кануполо (Canoe polo kayak)

 

Міцний каяк, довжиною не більше 3,1м і не менше 2,1 м , включаючи зовнішні бампери. Ширина каяка не менше 0,5 м і не більше 0,6 м. Вага човна повинна становити не менше 7 кг.

Зовнішні (амортизуючі) бампери, виготовлені з гумового (каучукового) матеріалу,повинні бути міцно зафіксовані на носі і кормі каяка.

Дані бампери необхідні для безпеки зіткнень суперників під час гри, так як кануполо є досить контактним видом спорту.

 

 Бампер

 bumper 2

Canoe_Polo_Carbon_Helmet_sCanoe_Polo_Carbon_Helmet_s3

Шолом із забралом (Canoe polo helmet)

 

Шолом повинен бути безпечним і зручним. Він повинен захищати від будь-якого можливого удару під час гри і повинен закривати голову від щелепи до потилиці.

Забрало має бути з міцного матеріалу (типу сталі або будь-якого подібного матеріалу). Воно має захищати від будь-якого можливого удару під час гри. Забрало повинно закривати все обличчя гравця, починаючи від рівня підборіддя і захищаючи поверхню між скронями.

 

 

 Paddles_DoubleDutch_PCME31

Весло (Canoe polo paddle)

 

Весло має бути з двома лопатками максимальної довжини 2200 мм, Весло не повинно мати гострих граней або країв. Лопатки повинні бути не більше, ніж 500 мм x 250 мм при вигляді зверху. Краї повинні мати мінімальний радіус 30 мм при вигляді зверху і мінімальну товщину 5 мм

 

sredstva_spaseniya_11442907806

Рятувальний жилет (Canoe polo vest)

 

Жилет повинен бути товщиною мінімум 15 мм. Він повинен захищати від будь-якого впливу з боку інших гравців (або їх спорядження) під час гри. Захист тіла повинен починатися на висоті 100 мм від кокпіта, коли гравець нормально сидить в каяку. Проміжок між верхом захисту і під пахвами при горизонтальному положенні рук повинен бути менше, ніж 100 мм.

 

 gear

Фартук на кокпіт (Canoe polo gear)

 

Гумовий фартук, що запобігає попадання води  всередину каяку. Одягається на кокпіт (спеціальний отвір у каяку, де розташований гравець).

 

 9410490-bola-de-waterpolo

М’яч для кануполо (Canoe polo ball)

 

М’яч повинен бути круглої форми і мати повітряний простір з самозакривним клапаном. Він повинен бути водостійким, без зовнішніх покриттів та без будь-якого мастила.

Вага м’яча повинна становити не менше 400 грам і не більше 450 грам. Для гри чоловічих команд всіх вікових категорій окіл м’яча повинен бути не менше шістдесяти восьми (68) сантиметрів і не більше сімдесяти одного (71) сантиметри. Для ігор жіночих команд всіх вікових категорій окіл м’яча повинен бути не менше 65 сантиметрів і не більше шістдесяти семи 67 сантиметрів.

Необхідні умови для проведення гри в кануполо

 canoepolo gate

Ворота для кануполо (Canoe polo floating goals)

 

Ворота повинні розташовуватися над центром кожної лінії воріт, при цьому нижня внутрішня грань воріт повинна знаходитися на висоті 2 м від поверхні води. Ворота повинні бути надійно укріплені, щоб не відбувалося їх зміщення під час гри. Кріплення та елементи підтримки воріт не повинні заважати захисникам або виконують маневр в зоні воріт гравцям, а також летить м’ячу на ігровому майданчику.

Ворота є рамкою, підвішеною перпендикулярно до поверхні води, над лінією воріт. Внутрішня частина повинна мати розміри 1 м висотою і 1,5 м шириною. Максимальна ширина матеріалу, з якого виготовляється рамки 5 сантиметрів. Ворота повинні мати сітку, яка дозволяє м’ячу вільно проходити через рамку воріт і чітко визначати, що був забитий гол. Рамка повинна бути в смужку червоно-білого кольору, кожна зі смужок двадцять 20 сантиметрів в довжину

Гральний майданчик (Canoe polo playing area)

Гральний майданчик повинен бути прямокутної форми, довжиною 35 м і шириною 23 м. Навколо грального майданчика повинна бути зона вільної води по можливості завширшки не менше метра. Вся територія грального майданчика повинна бути мінімум 90 см у глибину. Простір над ігровим майданчиком повинен бути вільним від перешкод щонайменше на 3 м у висоту, стеля над гральний майданчиком повинна знаходитися на висоті мінімум 5 м.

 Canoe-polo-playing-area

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>