18 жовтня 2014 року в м. Київ, під егідою Федерації кануполо України, завдяки підтримці КП «Київський водний стадіон», вперше в історії України пройшов Відкритий всеукраїнський турнір на розвиток кануполо, в рамках закриття тренувального сезону 2014 року. Спонсором турніру виступила компанія ORDANA, виробник професійного спорядження для водних видів спорту та туризму.

ФОТО

IMG_5967         Метою проведення турніру була популяризація кануполо в Україні та світі, а також залучення молоді до заняття спортом. В змаганнях прийняли участь 27 спортсменів з м. Дніпропетровськ, м. Тернопіль, м. Київ, а також члени перших українських професійних команд з кануполо «KWS» та «Дніпро». Для збільшення інтриги змагань усі учасники були розділені на рівні за силою команди під керівництвом більш досвідчених спортсменів-кануполістів. Турнір відбувався за Міжнародними правилами з кануполо. Суддівство забезпечувалось членами Федерації кануполо України.
    Незважаючи на складні погодні умови турнір видався видовищним. Палка підтримка уболівальників з берега зігрівала безпосередніх учасників змагань під час усього турніру. Задум організаторів, спрямований на збільшення інтриги змагань був реалізований в повному обсязі, про що свідчать результати змагань.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *