04 Бер 2017
Березень 4, 2017

Навчальний семінар з кануполо

0 Comment

     

      cp3   Федерація кануполо України провела плановий навчальний семінар з вивчення правил гри в кануполо а також вивчення тактики.    Даний навчальнй захід складався з двох частин, перша частина це теоретичний блок який проходив 24.02.17 де розглядалися всі теоретичні та практичні аспекти гри в кануполо,  а  саме тактика, правила, організаційні питання, питання роботи суддійської команди під час гри.  В семінарі прийняли участь як спортсмени, що займаються кануполо вже не перший рік, а також молоді спортсмени-початківці які здобували свій перший досвід.   Робота була продуктивною та цікавою. Наприкінці учвсники отримали “домашнє завдання” для самостійної роботи бо на 01.03.17 заплановано контроль у вигляді складання тестів.

        Тестування це другий етап семінару.  Загалом  зріз знань з правил гри пройшов доволі успішно, більшість учасників склали тести непогано, хоча й були люди які не справилися з завданням.  Але їм не варто засмучуватися,адже даний семінар не передбачає оцінити і виставити оцінки, а лише передбачає навчання та популяризацію спорту. Тести лише для власного самоконтролю.

Для особистого вивчення правил пропонуємо скористатись наступними посиланнями :

1. Сайт ICF про кануполо (розділ Canoe Polo Refereeing)  – ICF CANOE POLO

2. Один з інтерактивів з правил КАНУПОЛО (англійська) – Illegal use of paddle

cp2

 

      Федерація кануполо України і надалі планує проводити подібного роду заходи які дозволять навчити усіх охочих гри в кануполо.

 

 

     P.S.  Приєднуйся до нас, грай в кануполо:)

.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *