Набір дітей

  Федерація Кануполо України

З А П Р О Ш У Є

Дітей

віком від 10 років для занять КАНУПОЛО

Кануполо – командна гра в м’яч на байдарках, відбувається на спеціально встановленому майданчику з воротами, які розташовуються над поверхнею води. В грі беруть участь дві команди по 5 учасників. Володіння м’ячем, перехоплення та інші елементи здійснюються руками або веслом. Переможцем стає та команда, яка заб’є найбільше м’ячів у ворота противника.RZ_7

Заняття проводяться під керівництвом майстра спорту України

2018-01-24 21.04.13

У зимовий період тренування проходять у спортивній залі з тренажерами та великим приміщенням для різноманітних командних ігор, де вдбувається відпрацювання командної тактики іграми у баскетбол, футбол, волейбол.
Федерація постійно проводить збори у вигляді катання на велосипедах,бігу на лижах у Голосіївському лісі, Оболоні та Парку Дружби Народів, поїздок у Карпати і багатьох інших різноманітних активностей.

ГРАФІК :  Понеділок, Середа, П’ятниця (17:00)

Усім необхідним інвентарем забезпечуємо

Контактна інформація:

 063-506-13-90  Анастасія;   093-956-91-90  Володимир

Відвідавши навчально-тренувальну базу КВС, Ви відкриєте у собі нові можливості, спробуєте дещо нове, захоплююче та екстремальне – КАНУПОЛО!!!

А професійні спортсмени, майстри спорту навчать усіх бажаючих, ВІКОМ ВІД 10 РОКІВ основам веслування на байдарках (каяках). Після чого, кожен охочий зможе спробувати власні сили у грі в кануполо. Опанувавши ази веслування у Вас є всі шанси стати справжнім спортсменом кануполістом, членом однієї з професійних команд або сформувати власну бойову одиницю з друзів та знайомих.
   

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

main_3ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ ТА ЕМОЦІЇ – ГАРАНТОВАНО!

cuboc_2