Набір дітей

Набір дітей у секцію КАНУПОЛО

віком від 10 до 15 років

Кануполо – командна гра в м’яч на байдарках. В грі беруть участь дві команди по 5 учасників. Переможцем стає команда, яка заб’є найбільше м’ячів у ворота противника.
Як будь-який командний вид спорту КАНУПОЛО дозволяє розвивати індивідуальну майстерність, командну взаємодію у вигляді тактики, злагодженості гри, розумінні своїх членів команди та свого місця в ній.
Кануполо це не тільки прикольна гра з купою вражень і адреналіну, це щей й подорожі, мандрівкі, активний спорт і дозвілля на воді, в спортивному і тренажерному залах, а також тактичні тренування. Той хто обирає кануполо, обирає круті враження, гарну фізичну форму, подорожі та веселу компанію. З кануполо вчить ефективності не тільки в спорті але й у житті.RZ_7

2018-01-24 21.04.13

У зимовий період тренування проходять у спортивній залі з тренажерами та великим приміщенням для різноманітних командних ігор, де вдбувається відпрацювання командної слагодженності іграми у баскетбол, футбол, волейбол та іншми іграми.
Федерація постійно проводить збори у вигляді катання на велосипедах, бігу на лижах у Голосіївському лісі, Оболоні та Парку Дружби Народів, поїздок в Карпати і багатьох інших різноманітних активностей.

ГРАФІК :  Понеділок, Середа, П’ятниця (17:00)

Усім необхідним інвентарем забезпечуємо

Контактна інформація:

 063 793 14 54 Мирослава (тренер);   093-956-91-90  Володимир (директор)

Відвідавши навчально-тренувальну базу KWS, дитина відкриє у собі нові можливості, спробує дещо нове захоплююче та екстремальне – КАНУПОЛО!!!

Професійні спортсмени навчать усіх бажаючих основам веслування на байдарках (каяках) та грі в кануполо.    

main_3ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ ТА ЕМОЦІЇ – ГАРАНТОВАНО!

cuboc_2