13 Чер 2017
Червень 13, 2017

Prague international canoepolo tournament

0 Comment

Завершився ще один міжнародний турнір!

Ура! Ми повернулися! Повернулися з Міжнародного турніру в Празі. Брали участь ми в ньому вперше. Вперше, але одразу дві наші команди представили нашу країну – це KWS Ladies та KWS Men, тобто окремо чоловіча та жіночі команди. Турнір, як виявилося, дуже непоганий, гарне розташування неподалік історичної частини Праги, велика кількість команд, біля 40 команд, в 4-х дивізіонах., гарна атмосфера і гостинність чехів доповнює всю цю канупольну красоту. На цей турнір приїздять зі всіх “околиць”, чехи, поляки, угорці, австрійці, німці і цьогоріч Україна, вперше, але маємо надію, не востаннє…:-).
І тепер коротко про підсумки змагань! Наші чоловіки, боролися в самому сильному дивізіоні, але номінальний результат- останнє місце! Хоча хлопці загалом задоволені, були дуже якісні ігри, булий й розгроми від німецьких чемпіонів :-), але підсумок такий який є – 10 позиція.
Дівчата дебютували вперше на такого рівня змаганнях, але попри низькі ставки букмекерів, вони здивували своїм результатом багатьох, посівши 6 місце в своїй групі. І це той випадок коли слово КРУТО, як ніколи влучне… Наші вітання!

В підсумку море гарних вражень, нові спортивні знайомства, розширення географії наших турнірів і гарні фото в інстаграм :-).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *