23-24.06.2018р. пройшов 3-й етап Кубку України з кануполо. Традиційно, в попередні роки,  ці канупольні змагання в м.Києві  проводилися в вересні-жовтні. Проте, цьогоріч, враховуючи насичений український календар змагань, турнір проводився в кінці червня. Також, новинкою стала нова локація – це озеро в районі Березняки (Київ), і це ще одна “фішка” наших змагань. Адже, інфраструктура, чиста вода, захищеність водойми від течії та змін рівня води, а також гостинна атмосфера Березняків, все це сприяло як найкращому проведенню турніру та водним баталіям які розгорнулися 23-24.06.2018р на цьому чудовому озері в Києві.

І так, ви зрозуміли, що з атмосферою все було гаразд!!! :-) тепер про турнір… і так в турнірі взяло участь 10 українських команд. Турнір був розділений на два дивізіони – перший дивізіон, в якому грали всі дорослі команди та другий дивізіон, в якому змагалися дитячі команди.  В перший день відбувалися групові поєдинки, в яких визначалися сильніші команди для боротьби за перше місце.  Тому з першої гри стало зрозуміло, що ніхто нікому не збирається поступатися, і як це буває в кануполо, спортивна агресія, інтрига та адреналін заповнили воду озера Березняки в обох дивізіонах.  В першому дивізіоні  боротьба за перше місце розгорнулася між київськими командами КВС 3 та КВС 2 які як каток зім’яли своїх опонентів і фінал відбувався під соусом київського дербі, якому не вистачило основного часу фінального поєдинку і матч продовжився в додатковий час до “золотого мяча”. В підсумку перемогла команда КВС 3. А в другому дивізіоні, ситуація була не менш принциповою, де в турнірній боротьбі в фінал вийшли два непоступливих та принципових супротивника це команди Манівці (Львів, с.Березина) та КВС Кідс (Київ), киянам вдалося у важкому канупольному двобої вибороти золото в фаворита попередніх років команди Манівці.

В підсумку можна сказати, що турнір відбувся успішно, переможці святкують, переможені тренуються з подвійною наснагою. А кануполо продовжує крокувати по Україні і збирати свій спортивний врожай.  Тому всіх хто ще не в  кануполо ласкаво просимо до наших лав!!! Ми раді кожному, приєднуйтеся!!!

Окремо висловлюємо подяку  від всіх спортсменів та Федерації кануполо України нашим партнерам та тим хто справді вболіває за спорт в Україні це: Оболонській Державній районній Адміністрації,  КП “Плесо”, Національному олімпійському комітету, а також нашому незмінному партнеру  фірмі “Ордана” – найкращий спортивний одяг для води!!!


  •  

     

    Leave a Reply

    Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *