Завершився 5-й міжнародний турнір з кануполо

 

Завершився 5-й міжнародний турнір з кануполо, що пройшов в 23-24.09.2017 в місті Києві на Оболонській набережній. Ці змагання організовано ФКУ, яка проводить ці змагання вже традиційно.  Цього року турнір встановив, в певній мірі, своєрідний рекорд –  14 команд учасниць.  Також були в більшій мірі представлені команди з-за кордону (3 команди з Литви), а також, слід сказати, що турнір відбувався в трьох дивізіонах:

3-й дивізіон – зібрав дитячі команди (дві команди з Києва і одна зі Львова)

2-й дивізіон напів аматорський в якому грали юніори з Литви, КВС-дівчата, та чоловічі аматорські команди

1-й дивізіон професійний  представлений двома командами з Києва, та команди з Каунаса (Литва) та Вільнюса (Литва).

в кожному з дивізіонів був свій “накал”, інтрига та справжня спортивна боротьба на полі.  В фінальних поєдинках ігри йшли з додатковим часом, до золотого мяча.  Атмосфера турніру була на висоті, всі команди ставили найвищі цілі але до перемоги та медалей, як це заведено в спорті, дійшли найсильніші.

Нижче наведемо підсумкові результат:

         1-й день змагань

0:30 Дивізіон Команда A Команда B Рахунок Суддя Примітки
23 вересня 2017
Груповий етап
9:00 II KWS Ladies Плавучий чемодан 7 3 MAYAK
9:30 II TURE ГРЯДА 3 3 REGATA U16
10:00 III KWS 1 Kids МАНІВЦІ 1 2 KWS 1
10:30 III KWS 2 Kids TURE Ladies 2 1 REGATA
11:00 I KWS 1 KWS 2 5 1 KWS Ladies
11:30 I REGATA REGESA 3 7 KWS 1
12:00 II KWS Ladies MAYAK 5 0 Плавучий чемодан
12:30 II TURE REGATA U16 2 3 ГРЯДА
13:00 III KWS 1 Kids KWS 2 Kids 5 2 KWS 2
13:30 III МАНІВЦІ TURE Ladies 5 0 REGESA
14:00 I KWS 1 REGATA 4 4 TURE
14:30 I KWS 2 REGESA 0 7 KWS 1
15:00 II Плавучий чемодан MAYAK 4 0 KWS Ladies
15:30 II ГРЯДА REGATA U16 1 4 TURE
16:00 III KWS 1 Kids TURE Ladies 2 0 REGATA
16:30 III МАНІВЦІ KWS 2 Kids 3 0 KWS 2
17:00 I KWS 1 REGESA 5 2 KWS Ladies
17:30 I KWS 2 REGATA 1 7 KWS 1
18:00 II Плавучий чемодан ГРЯДА 2 3 REGESA
18:30 II TURE MAYAK 4 5 REGATA

     2-й день змагань

0:30 Дивізіон Команда A Команда B Рахунок Суддя Примітки
24 вересня 2017
Півфінали і фінали
21 8:00 II KWS Ladies ГРЯДА 4 2 Півфінали
22 8:30 II REGATA U16 MAYAK 5 2 Півфінали
23 9:00 I KWS 1 KWS 2 8 0 Півфінали
24 9:30 I REGESA REGATA 5 6 Півфінали
25 10:00 III KWS 2 Kids TURE Ladies 3 4 МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
26 10:30 II Плавучий чемодан TURE 5 3 МАТЧ ЗА 5 МІСЦЕ
27 11:00 II ГРЯДА MAYAK 5 2 МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
28 11:30 I KWS 2 REGESA 1 7 МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
29 12:00 III KWS 1 Kids МАНІВЦІ 3 6 ФІНАЛ ІІІ ДИВІЗІОН
30 12:30 II KWS Ladies REGATA U16 3 4 ФІНАЛ ІІ ДИВІЗІОН
31 13:00 I KWS 1 REGATA 9 2 ФІНАЛ І ДИВІЗІОН
13:30

 

tur1 tur2 tur3 tur4 tur5 tur6 tur7 21766669_1426012794113944_8392713488522388329_n 22007676_1573125106078617_6407509668952046440_n 22008071_1573124999411961_8906912631371721093_n

 

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *